Logo školy
OBSAHOVÁ ČÁST STRÁNKY

Mateřská škola

MŠ byla postavena obcí za pomoci občanů, otevřena byla v roce 1987. Budova je na suchém, slunném místě. Součástí budovy je školní kuchyně, jídelna, šatna pro děti ze ZŠ a čtyři obecní byty. Naše škola je jednotřídní s kapacitou 30 dětí. K dispozici máme velkou třídu, ložnici, kuchyňku, šatnu, umývárnu a WC pro děti. Pro zaměstnance je zde šatna se sprchovým koutem, WC, kancelář pro vedoucí učitelku a 3 kabinety. Součástí budovy jsou předzahrádky a školní zahrada, která je od budovy oddělena silnicí. Před zahájením školního roku 2006/2007 byla dokončena výměna oken a topení - akumulační kamna byla nahrazena plynovým topením. Na podzim školního roku 2006/2007 byla budova mateřské školy zateplena.

Přidáno 12. 8. 2015, autor: J4W Admin

loader Načítám...